Loading Events 

ECM Bootcamp

on-line

20.06.2022

3.250 zł netto

Angielski

on-line

Opis szkolenia

Zarządzaj Zmianą nie tylko na poziomie projektu, ale ucz, inspiruj i wpływaj na kulturę całej organizacji.

 

Gotowy/-a, aby rozpocząć podróż w kierunku pozytywnych zmian w firmie?
Spraw, by Twoja organizacja była naprawdę gotowa na zmiany, a tym samym zapewnij jej przewagę konkurencyjną. Aby to osiągnąć, musisz najpierw zrozumieć swoją obecną zdolność do zmiany.

 

Ten wyspecjalizowany warsztat ECM Bootcamp szybko przeprowadzi Cię przez proces zrozumienia Twojego obecnego potencjału do przeprowadzania zmiany. Zdefiniujesz również przyszły stan swojej organizacji i wyznaczysz najbardziej skuteczną ścieżkę przejścia ze stanu obecnego do stanu docelowego. Warsztat skończysz z umiejętnościami korzystania z narzędzi do Zarządzania Zmianą Prosci oraz zasadami i wskazówkami, które pozwolą Ci zaplanować i zrealizować strategię organizacji, gotowej na zmiany.

 

Enterprise Change Management Bootcamp to warsztat dla przedstawicieli firm, którzy chcą wdrożyć zarządzanie zmianą jako kompetencję powszechną w organizacji.

 

Dowiedz się więcej o ECM Bootcamp

Prowadzący

Liselotte Søndergaard

Ekspertka w zakresie zmiany i instruktorka z prawdziwą pasją. Mentorka i konsultantka w zarządzaniu. Wspiera menedżerów, kadrę kierowniczą, kierowników projektów i kierowników zmian we wszystkich poziomach organizacyjnych w zakresie ludzkiej strony zmiany. Podczas warsztatów nie rozstaje się z pisakiem do tablicy.